You are viewing a single comment's thread from:

RE: Diary Game : Смарагдове небо

in Ukraine on Steemlast year

Ой та наша мова милозвучна і дуже гарна насправді. А с приводу того на якій мові говорити, то у кожношо свое бачення с приводу цього. В державних установах зараз не те що требують, а просять розмовляти державною. Даже ось з коледжу де я вчусь. То там вчителі напрочуд з початку війни почали розмовляти державною мовою і просять по можливості відповідати також українською. Не принципово було но кожен говорив так як бажав

Sort:  
 last year 

Ну в установах то так, всюди і в магазинах, кав'ярнях, бо це державна мова. А в побуті та вдома чи з друзями,то діло та вибір кожного якою говорити.

Congratulations!
This post has been curated by
Team #5

@mikitaly

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59533.42
ETH 1558.35
USDT 1.00
SBD 0.42