You are viewing a single comment's thread from:RE: Diary Game : І що це?View the full contextdarina14 (77)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year У мене також є піони дома. Але в ролі тюбіка була я 😂. Ну нічого і таке переживати треба ( маю на увазі день )
Сама собі нарвала?