You are viewing a single comment's thread from:
RE: Diary Game : Оце пробило... головне, щоб не дно🤣
До твоєї шкатулки с кукухої я вже звикла😂, Як колись говорилось " Еслі є така подруга, якої не треба слухати голосові громко. Невідомо що там може бути " це так без матюків. Це як раз про тебе. Ти вже розпочала сезон абрикос
Абрикоси да, поки не смачні