You are viewing a single comment's thread from:

RE: Поговоримо?🤔

in Ukraine on Steemlast year

Мені подобаеться цей стан незалежності. Коли береш відповідальність тільки за себе і свої вчинки. Можливо с часом зміниться
думка але поки мені до вподоби

Sort:  
 last year 

І мені це дуже довго подобалося. Поки я не зрозуміла що старість вже поряд, і це вже не "незалежність", а самотність 🥹

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60082.59
ETH 1576.37
USDT 1.00
SBD 0.42