Мені подобаеться цей стан незалежності. Коли береш відповідальність тільки за себе і свої вчинки. Можливо с часом зміниться
думка але поки мені до вподоби
Мені подобаеться цей стан незалежності. Коли береш відповідальність тільки за себе і свої вчинки. Можливо с часом зміниться
думка але поки мені до вподоби
І мені це дуже довго подобалося. Поки я не зрозуміла що старість вже поряд, і це вже не "незалежність", а самотність 🥹