You are viewing a single comment's thread from:RE: Хто по кому проїхавView the full contextView the direct parentdarina14 (77)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Надіюсь що все буде нормально
Треба вірити що буде все гаразд
Інколи віра зникає після певних обставин