You are viewing a single comment's thread from:RE: Гриб поганкаView the full contextView the direct parentdarina14 (77)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Шкода що тривога і часто ми можемо пропустити гурток
Це краще ніж сидіти вдома)