You are viewing a single comment's thread from:

RE: Кавозалежність☕ або "Я буду не я якщо у чашці кава не моя"😂

in Ukraine on Steem2 years ago

Раніше я пила с цукром каву і не розуміла як можно пити без цукру. В даний час пью без цукру тепер всі в шоці, від того що як можно пити каву без цукру. Як завжди. Відразу гидко було потім привикаешь і зараз норм

Sort:  
 2 years ago 

Так, діло звички 😊 Але як без молока то все одно мені тяжко 😬 Може й тут можна себе перебороти, але не хочу. Зручно, додав холодне молоко і вже можна пити 😁

Єдине чого я не змогла навіть проковтнути...то це замінник цукру🤢 Оце для мене гидота

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59511.06
ETH 1566.48
USDT 1.00
SBD 0.42