You are viewing a single comment's thread from:
RE: Зі святом дорогі друзі!
Дружині подарунок зробив ? Без неї не був батьком ;-)
Діти то кращий подарунок. Дружина у батьків і це з однієї сторони ще той подарунок 😅🤣
Дружині подарунок зробив ? Без неї не був батьком ;-)
Діти то кращий подарунок. Дружина у батьків і це з однієї сторони ще той подарунок 😅🤣