You are viewing a single comment's thread from:

RE: Про що писати?

in Ukraine on Steem25 days ago

Якщо я зараз не пішов, то наврядчи піду. Зміниться підхід до блогу. Не знаю як тобі, а мені додатковий рекламний майданчик не завадить, принаймні на той розклад, в якому я зараз. Я ще трохи подумаю та скоріш за все зміню свою стратегію перебування тут. Треба хоч ось заробити, а не просто проводити приємно час😅

ну якщо ти вирішиш йти. То робити тут - точно... більше нічого

Я також дуже ціную те спілкування, що в нас є 🤗

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62521.97
ETH 1662.71
USDT 1.00
SBD 0.42