You are viewing a single comment's thread from:

RE: Комікс.

in Ukraine on Steem5 months ago

подумала про те, що «не злим», - не зовсім вірне формуванням того, що б я відчувала до напарника по коментуванню

Лдно, визнаю вчинив як підліток, знайшов чим дразнитись, вибачай

Sort:  
 5 months ago 

Ха ха. Ну що ж не вибачайся. Може ти в душі підліток. І тому таке робиш. Що ж поробиш. Від своєї природи не стікти.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.082
BTC 64716.20
ETH 1742.01
USDT 1.00
SBD 0.42