You are viewing a single comment's thread from:

RE: Крижане серце 2.

in Ukraine on Steem5 months ago

Це ще й чиясь фраза? Ніколи не зустрічав раніше. Не пам'ятаєш чия це фраза? Цікаво, тут осли в буквальному сенсі чи в метафоричному, бо якщо метаорично - я згодний

Sort:  
 5 months ago (edited)

Ні. Не знаю. Мені здавалось тут осел доданий для звучання. В метафоричному, віслюки це - диявол. Тому що, є руді осли. І це один з зооморфних образів Сета.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 61162.31
ETH 1630.20
USDT 1.00
SBD 0.42