Ох уже ш. "Трішечки"... як на мене це те саме хо палиць із чимось порівнювати. Хоча, не можу за всіх говорити, в когось дійсно різниця також буде в форматі трішечки
Sort: Trending
[-]
diodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000] 7 months ago
Ох уже ш. "Трішечки"... як на мене це те саме хо палиць із чимось порівнювати. Хоча, не можу за всіх говорити, в когось дійсно різниця також буде в форматі трішечки