You are viewing a single comment's thread from:RE: Втомлений та щасливийView the full contextView the direct parentcranium (79)Author | Delegate [15000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • 11 months ago Ловлю на слові. Гарне порівняння із чумою.
Дякую.
Та то я вийожуюсь. Я не критикую якщо не можу зробити краще 🤣🤣🤣🤣