You are viewing a single comment's thread from:

RE: Втомлений та щасливий

in Ukraine on Steem11 months ago

На перший потік питань - не має відповідей.

Ділився з дружиною, їй сподобалось. Сьогодні закінчив. Повернусь до дому і на ніч розкрию карти. Трпба ж було трохи поінтригувати

Sort:  
 11 months ago 

Трпба ж було трохи поінтригувати

От інтригант. 🤣
На ніч він відкриє, що тепер не спати ? 🤣🤣🤣🤣 Чекаючи які там випадуть карти ?) 🤭

Якщо дружині сподобалось то чого переживати ? =)
Чи з неї поганий критик ?

 11 months ago 

От інтригант. 🤣
На ніч він відкриє, що тепер не спати ? 🤣🤣🤣🤣 Чекаючи які там випадуть карти ?) 🤭

Сподіваюсь ти вже спиш... Вибачай що так пізно, все ж таки видавив, можна сказати "родив". Краще з ранку глянеш.

Якщо дружині сподобалось то чого переживати ? =)
Чи з неї поганий критик ?

Гарний та все не так однозначно. Я дуже сильно до себе придираюь...

В тебе буде шикарна можливість сповна віддячити критикою. Я тільки за, навіть якщо вона буде не самою конструктивною

 11 months ago 

Я тільки за, навіть якщо вона буде не самою конструктивною

Рознесу як тебе як чума рознеслася Європою, наступного разу. Щоб не боявся будь якої критики.

 11 months ago 

Ловлю на слові. Гарне порівняння із чумою.

 11 months ago 

Дякую.
Та то я вийожуюсь. Я не критикую якщо не можу зробити краще 🤣🤣🤣🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59255.87
ETH 1557.10
USDT 1.00
SBD 0.42