You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ура, три дельфіни! 🐬🐬🐬

in Ukraine on Steem11 months ago

Цей допис справді з’явився не ввечері й навіть не пізно ввечері, як це зазвичай буває, а, можна сказати, ще зранку.

А я то думав чому сьогодні дощ пішов!!! Щиро вітаю з цією подією і бажаю частіше писати подібні пости 😊

Sort:  
 11 months ago 

А я то думав чому сьогодні дощ пішов!!!

Запевняю, тут немає жодного зв'язку 😂

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59524.83
ETH 1569.75
USDT 1.00
SBD 0.42