You are viewing a single comment's thread from:

RE: 15.07.2025

in Ukraine on Steem11 months ago (edited)

не буду вдаватися в анатомічні подробиці — можливо, комусь це неприємно читати

Дякую, що не вдаєшься - я якраз обідаю. Що ти вже вчудив?

Але не пощастило з іншим пальцем — мізинцем на нозі. Його я прищемив дверима в котельню — і теж поранив. Це якась просто невезуха з тими пальцями. Третій палець за три дні: спочатку в неділю, коли ми з дружиною їздили в гості до тещі, я вдарився об диван і відламав добрячий шматок нігтя на великому пальці ног, учора — поранив палець на руці (великий), а сьогодні ще й вечірня невдача з ногою.

Ого... обережніше з пальцями!!! Хоча на 3му має закінчитись, адже Бог любить трійцю😅

Sort:  
 11 months ago 

Ого... обережніше з пальцями!!! Хоча на 3му має закінчитись, адже Бог любить трійцю

Ага, бо інакше слід задуматися, де я вже встиг попсувати карму 🥶

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 59331.41
ETH 1557.21
USDT 1.00
SBD 0.42