You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Я і Біг" - 2025/07/13 - Черкаси, "Сосновий Бір", Забіг "Активні парки"

in Ukraine on Steem11 months ago

ДЯКУЮ!!!

Молодець. Хтось ниє, а Олексій встигає робити все :)

Так, ще й на прокрастинацію часу вистачає.

Ти ж людина без гальм =) Ми не сумніваємося.

Дякую за ще один титул😅

Sort:  
 11 months ago 

Дякую за ще один титул😅

Він в тебе вже був =)
До цього. Просто ти не помітив ;)
Прокростинація - то норма, для нормальних людей. Тож раджу Вам, надлюдино, хоч робити вид, що Ви теж маєте цю "ваду".
А то ще розітнуть на хресті 🤣😂😅

 11 months ago 

А то ще розітнуть на хресті 🤣😂😅

Домовились - буду робити вигляд 😅

 11 months ago 

Бачиш як я за тебе переживаю.

 11 months ago 

Чого б це?

 11 months ago 

Оце так.. ти не бачиш чого ? Ну й Олексій!!!

 11 months ago 

ти хочеш щоб я тут почав писати все що бачу? 😅🤣

 11 months ago 

Ні. Позбав мене цієї інформації, будь ласкавий 😅

 11 months ago 

Невже вдруге переміг у чесному словесному поєдинку? 😎🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59796.72
ETH 1546.60
USDT 1.00
SBD 0.42