You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ранкове небо
Нічого що кожен з серіалів можна знайти на любому з інших сайтів та зробити тої клятий скрін ???? Оооо
Серйозно? І чого я провантажував відео і дивився на телефоні, ах да в мене ж іннету тут - 0,001 мб/с 😅😅😅
Дамський угоднік =))))
Брехня😅
В мене кіт помирає …
Я б тобі відписала.. та немає настрою.
Наскільки знаю ти не дуже сильно його любила та все ж це член родини, тому прийми мої співчуття... Важкий період, сподіваюсь ти знайдеш правильні слова щоб підтримати тих хто значно більше переймається з цього приводу...
Помер кіт. Любила. Тільки по своєму. Злилася, на нього, але як ти написав він був частиною родини…якби ми не злилися на рідних ми їх любимо і кіт не виключення. Тому смерть завжди боляче навіть якщо помирає домашня тварина.
Прийми мої щирі співчуття
Дякую...
((((