You are viewing a single comment's thread from:

RE: Згасла батарейка

in Ukraine on Steemlast year

Тримайся і підтримуй дружину!!! Прийми мої щирі співчуття...

Виділю курсивом, дуже важливі та правильні слова

ми маємо самі захистити свою землю. І мусимо чесно говорити: без загального усвідомлення й участі всіх — не виживемо. Це — єдиний вихід.

Sort:  
 last year 

Дякую! Та я тримаюся, іноді здається, що аж занадто, масова загибель людей під час війни "привчили" нас до цього, ми стали надто товстошкурими (хоча це і необхідно щоб не з'їхати з глузду, але це міняє нас незворотно). Єдиний виняток - це особиста залученість, тобто коли гинуть наша родичі та знайомі. Є ще одна проблема - надто довгі терміни служби - 3,5 роки в зоні бойових дій надто важко емоційно і фізично, і кщо ти навіть фізично витримаєш (що дуже важко в 58 років), то настане один момент, коли просто втомлений організм не встигне зреагувати.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60464.71
ETH 1591.06
USDT 1.00
SBD 0.42