You are viewing a single comment's thread from:

RE: Усі ми носимо маски

in Ukraine on Steemlast year

Цікаво було би почути від вас, чи були такі ситуації, коли ви після роботи ще продовжували поводитися по інерції, як на роботі, або чи були у вас труднощі з поверненням "до себе"? Я знаю, що це було, але чи звертали ви на це увагу?

Дуже цікаве питання. Тому детально відповім вже завтра

Sort:  
 last year 

Нічого собі. Ти час бачив ? Ранкова зірка, якщо завтра не встанеш наступить пітьма.

 last year 

Встав і побіг, все ок. З часом і сном дійсно біда. Та і не з такими халепами спрвлявся. Було кілька хвилин чому б коментар не написати 😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60738.44
ETH 1602.69
USDT 1.00
SBD 0.42