дякую, а що то за синя зірочка у неї підмишкою?
Щось в моєму житті в останій час багато сов, чи то я мудрішаю чи то на мене відкрили великосовське полювання 🤣
дякую, а що то за синя зірочка у неї підмишкою?
Щось в моєму житті в останій час багато сов, чи то я мудрішаю чи то на мене відкрили великосовське полювання 🤣
То Сонік - їжак такий. Це з фільму «сонік» кадр.