Життя твоє - вирішувати тобі. Сприймай як знаєш. Та якщо для тебе важливо тверезо мислити (ой, а думати ти по ходу любиш), то найкраще це виходить після того як добре виспався 🤪
Звісно, у всіх правилах є виключення... Та коли не має більш цікавих чи приємних можливостей як провести час - я обераю сон, а то і так, щось розслабився, весь режим псу під хвіст.
Я мало про що можу говорити із 100% впевненістю, та про важливість сну я говорю із 1000% впевненістю.
Отак от, ти їм секрети розкривай а вони тебе пиздоболом обзивають (це я про машину з лапшою)😅 Піду з горя спати, може в ночі насниться Есмиральда 🤩
Я не називала тебе 3.14зда⚽️ом
Але не вірю що якщо спатиму, а я сплю більше ніж ти то мій титанік стане аполоном що полетить у космос.
Зате встигне провести на кілька десятків чи стонів більше навколо-світових ресів і менше треба буде перейматичь через ремонт🤣😅
Не люблю ремонтувати - утилізую. 😂😆😆
Цікава обписка.
🤣🤣🤣 ой, тільки помітив. Це ж треба...
Я ж пишу, що коли голова вимикаються - народжуються ось такі шедеври.
Будь обережнішою в таких висловлюваннях, подумай про ближніш і про мене. З ким мені тоді вести ось такі задушевні розмови?