Тю... Ну ти того... Заспокоювати тебе чи ні?
Який вік. Глянь он на Трампа - далеко не молодий дідусь а таке моче. Якщо не помиляюсь ми приблизного одного віку, тому можу сміливо сказати ти ще ОГО-ГО!!! (Принаймні я себе таким рахую 😎😅😂
😂😂😂 коли мені було за день - 20, я всерівно казала мені 19. В таких справах навіть день, працює як рік. Тільки не засмучуйся що на твоєму годиннику більше на одну цифру 😅
І не ображайся :) чому б не бути щедрим до ближнього і не дати йому трішки потішитися тим, що він на пів року молодший. :)
І не ображайся :) чому б не бути щедрим до ближнього і не дати йому трішки потішитися тим, що він на пів року молодший. :)
Тю, єдине на що можна було образитись - машинка для нарізання лапші і то, там я відреагував спокійно. А за вік то взагалі не питання. Головне те які 18 в душі. а не те скільки в паспорті.
Так. Про нього

Тю... Ну ти того... Заспокоювати тебе чи ні?
Який вік. Глянь он на Трампа - далеко не молодий дідусь а таке моче. Якщо не помиляюсь ми приблизного одного віку, тому можу сміливо сказати ти ще ОГО-ГО!!! (Принаймні я себе таким рахую 😎😅😂
Та ні. Я молодше :-D
Ага аж на цілих ... і в самий перед роковий момент все ж таки спрацювали гальма 😅🤣
😂😂😂 коли мені було за день - 20, я всерівно казала мені 19. В таких справах навіть день, працює як рік. Тільки не засмучуйся що на твоєму годиннику більше на одну цифру 😅
І не ображайся :) чому б не бути щедрим до ближнього і не дати йому трішки потішитися тим, що він на пів року молодший. :)
Тю, єдине на що можна було образитись - машинка для нарізання лапші і то, там я відреагував спокійно. А за вік то взагалі не питання. Головне те які 18 в душі. а не те скільки в паспорті.
Ахахах =))) а явила скільки років може бути душі 😅
Тобто ти все ж таки розцінюєш душу як окрему сутність яка здатна змінювати кораблі для свого плавання в океані всесвіту?
Сиджу, не скажу де, і потираю руки в очікувані овацій за метафору😊😅🤣