You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Скульптура академіка Володимира Вернадського, який готує борщ" Харків

in Ukraine on Steemlast year

Мабуть треба було писати про скромність 😆😆
Чи вона теж мені не пасує ?

Так, ти все правильно розумієш. Що що, а скромність то не те що прикрашає людину (досі продовжую боротьбу із цим обмежуючим можливості пороком, нав'язаним соціумом)

Sort:  
 last year 

Досить вдала боротьба. Мені ти не здаєшся скромним. Це свідчить про успіх.
Ото ж - з дитинства вчать, що дівчата мають бути скромними і взагалі - скромність прикрашає людину. А потім виростаєш і розумієш що це величезна вада. І скромність перший крок до бідності. 🤪

 last year 

Дякую.

потім виростаєш і розумієш що це величезна вада. І скромність перший крок до бідності. 🤪

Ставлю три крапки і продовжую - самотності, та нудного життя🤪

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60371.10
ETH 1581.81
USDT 1.00
SBD 0.42