You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Скульптура академіка Володимира Вернадського, який готує борщ" Харків

in Ukraine on Steemlast year

Я сьогодні в такому настрої, борзому :)
Що не посоромлюсь написати :
А ти все хайпуєш на борщі 😆😆😆🤣

🤣🤣🤣
Ні ну а що? Бренд, як ни як. "Хайп на ізі" чого не скористатись.

І ще - не соромся! Сором тобі зовсім не личить. Якщо когось щось не влаштовує - показуй ось цю кицю

image.png

Sort:  
 last year (edited)

Сором тобі зовсім не личить

Сором нікому не личить.
Мабуть треба було писати про скромність 😆😆
Чи вона теж мені не пасує ?

Мила кішечка. 😍;)

 last year 

Мабуть треба було писати про скромність 😆😆
Чи вона теж мені не пасує ?

Так, ти все правильно розумієш. Що що, а скромність то не те що прикрашає людину (досі продовжую боротьбу із цим обмежуючим можливості пороком, нав'язаним соціумом)

 last year 

Досить вдала боротьба. Мені ти не здаєшся скромним. Це свідчить про успіх.
Ото ж - з дитинства вчать, що дівчата мають бути скромними і взагалі - скромність прикрашає людину. А потім виростаєш і розумієш що це величезна вада. І скромність перший крок до бідності. 🤪

 last year 

Дякую.

потім виростаєш і розумієш що це величезна вада. І скромність перший крок до бідності. 🤪

Ставлю три крапки і продовжую - самотності, та нудного життя🤪

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59866.06
ETH 1573.69
USDT 1.00
SBD 0.42