You are viewing a single comment's thread from:
RE: Арт трансляція.
От сучка
Є таке і поинаю це пишатись. Це моя маленька частинка тіні, яку я люблю періодично випскати, щоб взяти когось "на слабо"... Якщо навіть результат не досягається - кайф від процесу компенсує все.
Так вірно робити 😆😆😆😆