You are viewing a single comment's thread from:
RE: Арт трансляція.
здається що навіть війна через те, що і українці і росіяни не здорові психологічно… ділюсь по секрету.. хто ще як не психіатр таке вислухає 🤣🤣🤣🤣
Я тобі свій прайс не озвучував? Жартую😅 ледь стримуюсь щоб не пожартувати про альтернативні методи оплати. От блін, майже не втримався🤣🤣🤣
От сучка, нагадав мені одну японську казку про рибу 😆😆😆😆
Колись поділюсь змістом. 🤣
Є таке і поинаю це пишатись. Це моя маленька частинка тіні, яку я люблю періодично випскати, щоб взяти когось "на слабо"... Якщо навіть результат не досягається - кайф від процесу компенсує все.
Так вірно робити 😆😆😆😆