You are viewing a single comment's thread from:

RE: Вітаю усіх мам з Днем Матері 🤱Не забудьте згадати/обійняти/привітати свою маму🫶

in Ukraine on Steemlast year

Прекрасний, дуже милий і зворшливий пост!!! Я у захваті... Як цікаво вийшло, щоб зрозуміти як сильно любиш маму треба було самій стати мамою... Оце так поворот.

Sort:  
 last year (edited)

Дякую 😁

Ну взагалі я завжди знала що я дуже люблю мамулю. Тут трошки інше. Я її любила завжди, але коли стала мамою пізнала на що вона пішла щоб бути мамою яку ми з Марго безмежно любимо😁

А ще цікаво що півдня я пишу цей допис. Я нам глаза завантажувати більше ніж 15 фотографій. Звісно по 10 за раз. Але щось у мене платформа цілий день викидала мене. І ось... Зосталася лише фотографія де ми з мамою та бубулею. Може це лише збіг. А може так то і треба. Щоб знов бачили бабулю радісну з її фірмовою посмішкою❤️

 last year 

може так то і треба. Щоб знов бачили бабулю радісну з її фірмовою посмішкою❤️

Цілком можливо! Випадковості не випадкові...

 last year 

Оце влучно сказано 👍

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 62560.64
ETH 1670.25
USDT 1.00
SBD 0.42