You are viewing a single comment's thread from:
RE: Сон ("У всякого своя доля...")
Та я вигріб так, ніби то я писав.😅
Навіть страшно уявити як строяться твої домашні, коли тебе "зачепили"...🫢😅
Та я вигріб так, ніби то я писав.😅
Навіть страшно уявити як строяться твої домашні, коли тебе "зачепили"...🫢😅
Приношу глибокі вибачення. Я не хотіла образити. Надіюсь ми зможемо забути мою ганебну поведінку. Гнів один з моїх багатьох недоліків 🔥, допомагає відро води вилите на голову 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Не знаю стібаєшся ти чи ні та твій гнів це не біда. А відро крижаної води то справжній топчик, я поки тільки холодним душем рятуюсь😅