You are viewing a single comment's thread from:

RE: Сон ("У всякого своя доля...")

in Ukraine on Steemlast year

Та я вигріб так, ніби то я писав.😅

Навіть страшно уявити як строяться твої домашні, коли тебе "зачепили"...🫢😅

Sort:  
 last year 

Приношу глибокі вибачення. Я не хотіла образити. Надіюсь ми зможемо забути мою ганебну поведінку. Гнів один з моїх багатьох недоліків 🔥, допомагає відро води вилите на голову 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 last year 

Не знаю стібаєшся ти чи ні та твій гнів це не біда. А відро крижаної води то справжній топчик, я поки тільки холодним душем рятуюсь😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59366.43
ETH 1561.59
USDT 1.00
SBD 0.42