You are viewing a single comment's thread from:

RE: Моє місто в 10-ти фотографіях.

in Ukraine on Steemlast year

Правильно, червоні щічки то розкіш. Хоч в мене вогню хоч відбавляй червоніти не вмію...навіть коли б захотів не виходе.

Sort:  
 last year 

Це мабуть через внутрішню впевненість в собі. Взагалі сором погане відчуття, мабуть створене тільки для того щоб його подолати (як дракона) і стати героєм:)

 last year 

Дуже цікава думка, з такої точки зору я на сором ще не дивився. Дякую

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60139.89
ETH 1573.40
USDT 1.00
SBD 0.42