You are viewing a single comment's thread from:

RE: Квітневі світлини.

in Ukraine on Steemlast year

Перше, не хотів писати під самим коментарем - навіщо чіпати ... пріму матер... вона ж тільки більше буде давати запаху. Кожен в праві сам обирати як жити.

Друге, дуже гарні фото. В очах все прямо розквітає. Прямо ВАХ!!!

Sort:  
 last year 

Ти про що ?

Перше, не хотів писати під самим коментарем - навіщо чіпати ... пріму матер... вона ж тільки більше буде давати запаху. Кожен в праві сам обирати як жити.

А за друге дякую.

 last year 

Ти про що?

Про те, що не варто зайвий раз виливати на себе помийне відро - пишучи коментар людині яка ці помиї виливає на ліво і на право. Це про ті 5 центів. які стали спусковими для чергового зливу.

 last year 

Видалила раз тебе це так турбує. 🤣🤣🤣
Ти правий і без мене розібралися. Не треба було лізти.

 last year 

Та ні мене це взагалі не турбує. На тебе не пофіг, а то вильють на тебе вагон негативу і мені доведеться ше довше чекати великого допису

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64133.97
ETH 1744.40
USDT 1.00
SBD 0.42