You are viewing a single comment's thread from:

RE: Сага про хрін

in Ukraine on Steemlast year

Гарний хрін. Чомусь відразу згадалась мандрагора із Гіррі Поттера.

лаконічна великодня канапка: паска, завжди солодка; домашній сир, який також освячується на Пасху; шматочок масла; товстий скибок шинки або полядвиці (що краще) — і зверху все це посипається тертим хроном.

А за цю лакомку я на тебк злий бо ще не встиг сьогодні поснідати і тепер просто заливаюсь слиною

Sort:  
 last year 

А за цю лакомку я на тебк злий бо ще не встиг сьогодні поснідати і тепер просто заливаюсь слиною

😂😂😂

Терпи, уяви, як буде смачно в неділю 😉

 last year 

Сюди ж. Хрін вже купив😅🤣 тож завтра вже буду освячувати свій, вже готовий хрін (небезпечне слово, не тпк одна буква і прощавай репутація)

 last year 

Ну власне, згідно правил української мови, небезпечну ситуацію ти вже створив 😂😂😂

вже готовий хрін 🤣

Хоча якби на цьому б не закцентувався, то я точно не звернув би увагу на подвійне трактування)).

Хоча таке трактування характерне для російської мови, а для української не типове, того я і не звернув би увагу.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60235.88
ETH 1578.52
USDT 1.00
SBD 0.42