Памʼятаєте історію, котру я подавала як міфологію сузірʼя Жираф ?
Ага, гарна історія. Напевно через це не можна відмовляти у воді 😅
Гарний допис!!! Навіть боюсь спрогнозувати скільки часу пішло на його створення...
Картини О.Шупляка це щось. особливо сподобалась перша де силуети тягнуть повнийй невод зіірок.
БРАВО!!!
Не слідкувала за часом… 🙂
Редагувала ще, коли ти читав…🤣
Мені ще ось ця подобається …
Хоча в нього всі чудові. Символічні…
Кращі ілюстрації до цього допису, ніж в нього, я б не знайшла…
Згодний з тобою
Так піду пролистю що ти там ще наридагувала.
Нічого. Мову підправила трохи. Опублікувала допис не редагувавши, хотілось пошвидше закінчити. А коли перечитала, зрозуміла, наскільки я поспішила, ще хвилин 30 виправляла текст. 😅
Ти знаєш приказку про те в яких двох випадках потрібний поспіх? 🤣🤣🤣
Ні…
Взагалі не потрібний. Якщо хочеш жити так само довго як черепаха. То будь - повільним.
Правда кажуть секрет в повільному диханні, але не можна спішити і дихати повільно.
АІ запропонував ось такий от цензурний варіант:
А я сиджу і ламаюсь як дівчинка чи ділитись своїм варіантом де замість поносу є пошла аналогія...
Не уявляю яка, та я зрозуміла, не спішитиму жити 🤣
Шоколадка з передбаченням колись вже це мені говорила 😆😆😆
Хоча мабуть це не передбачення а якісь повчальні штуки-дрюки.
Не просиш - не буду тобі розповідати.
Дивлюсь ми знову на одній хвилі😅😉
Congratulations
This post has been curated by
Team #5
@mikitaly
Thank you so much!!!