You are viewing a single comment's thread from:
RE: Сузірʼя Рисі.
Дякую за комент. Рада що ти впізнав звідки рисюлька =)))
Я звісно мега крутий та ти підписала скріншот, хоча я б дійсно впізнав. Рисюнька була бомбезним персонажем
Дякую за комент. Рада що ти впізнав звідки рисюлька =)))
Я звісно мега крутий та ти підписала скріншот, хоча я б дійсно впізнав. Рисюнька була бомбезним персонажем
Точно. 😯