You are viewing a single comment's thread from:
RE: « Облівіон / Світ забуття». (2013)
зараз такий піпець твориться, що настрою писати немає, сідаєш за історію і ні запалу ні цікавості. Це не той стан в якому можна створити, щось якісне. Тому останні дописи - просто підтримка звички писати.
Молодець що навітьв такому стані писала. Браво!
Ти. напевно, найцілеспрямованіша та найбільш вперта жінка яку я зустрічав.
Ні.я просто віддана …)
Цікаве слово "віддана", це типу вірна чи більше в контексті вперта в питаннях досягнення цілей?
Вірна.
Це прекрасна якість, яка в наш час справжня рідкість. Я з неймовірною повагою ставлючь до людей, які через свої переконання залишаються вірними (собі, коханим, близьким, покликам душі та службі - тут у кожного своє).
Ні на грам не сумніваюсь у твоїй відповіді і від того реально щасливий, що в моєму оточені вже кілька таких людей 😊