You are viewing a single comment's thread from:
RE: Cat cafe в місті Черкаси 💙💛
Ото ж, нащо змушувати людей видивлятись. 😆😆😆😆😆😆😆😆😆
Якщо все як у всіх то, відразу так треба й писати. Щоб ніхто не видивлявся.
Я ж ніби нікого нічого не змушував? Дивлюсь по кількості смайлів я зробив цей вечір 😊