You are viewing a single comment's thread from:
RE: Cat cafe в місті Черкаси 💙💛
Треба було думати про це перед тим як робити фото в ванній. 🤣🤣✨✨
Не смішно... пішов навіть передивився... От змусила одне місце зжатись...
З іншої сторони, що ти там так роздивлялась? В мене ніби все я у всіх, до унікального роду гермафродитів віднести себе не можу🤣🤣🤣
А стосовно кота - кожному по вірі його. Вірь - і буде щастя!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
😆😆😆😆😆
Упустити таку можливість - це не про мене.
Ото ж, нащо змушувати людей видивлятись. 😆😆😆😆😆😆😆😆😆
Якщо все як у всіх то, відразу так треба й писати. Щоб ніхто не видивлявся.
Я ж ніби нікого нічого не змушував? Дивлюсь по кількості смайлів я зробив цей вечір 😊