You are viewing a single comment's thread from:

RE: Кізонька Амальтея.

in Ukraine on Steemlast year

назвати найближчий супутник цієї планети, на честь істоти, що викормила цього Бога, було досить логічно.

Милота!!!!!

час, що поїдає усіх своїх дітей

сильно!!!

Ось таким вийшов мій сьогоднішній постик, невеличким, але надіюсь, цікавим.

І цікавим і мильно-мильним. 🌕

Sort:  
 last year 

час, що поїдає усіх своїх дітей
сильно!!!

Так чудесно сказано.

І цікавим і мильно-мильним. 🌕

Дякую. Я вже на крок далі від смерті ?)

 last year 

Дякую. Я вже на крок далі від смерті ?)

Що ти маєш на увазі? Якщо стосовно забарвлення місяця то ти зараз асоціюєшся із світлим міісяцем

 last year 

Так з Місяцем. 😆

Перша асоціація з темним до мене більш влучно підходила, якщо от вже по чесному говорити.

Але, якщо вже продовжувати тему я народилася в другу місячну фазу. Тож мій місяць Серповидний 😆😆😆🌙

 last year 

Перша асоціація з темним до мене більш влучно підходила, якщо от вже по чесному говорити.

Ну от якщо вже геть по чесному, то вона так і залишається в моїй уяві та не все що я думаю я транслюю на широкий загал.

Але, якщо вже продовжувати тему я народилася в другу місячну фазу. Тож мій місяць Серповидний 😆😆😆🌙

Зрозумів і взяв на замітку!!!

 last year 

Зрозумів і взяв на замітку!!!

Блін, нащо я це написала. Забудь. Це ж не важливо 😆

та не все що я думаю я транслюю на широкий загал.

А я думала ти щирий як лакмусовий папірець.
🤣

 last year 

Блін, нащо я це написала. Забудь. Це ж не важливо 😆

А ти про що взагалі?

А я думала ти щирий як лакмусовий папірець.
🤣

Можна дуже легко бути щирим і при цьому мовчати про певні аспекти. Наприклад як про місяць ...

 last year 

Блін, нащо я це написала. Забудь. Це ж не важливо 😆

Про місяць. Це ж надсекретна інформація. ℹ️

Можна дуже легко бути щирим і при цьому мовчати про певні аспекти. Наприклад як про місяць ...

А можна взагалі мовчати постійно ;) щоб бути щирим 😆😆😆

Здається щось не те виходить. Все ж щоб бути щирим треба щось говорити ?!)
🗣️

 last year 

А можна взагалі мовчати постійно ;) щоб бути щирим 😆😆😆
Здається щось не те виходить. Все ж щоб бути щирим треба щось говорити ?!)

та да.. Каламбур якийсь виходить...
Тобто як 2 крайності. або ж ти щирий і прозорий у своїх думках та судженнях як джерельна вода або ж, якщо навіть просто мовчиш - вже маленький Локі

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59366.43
ETH 1561.59
USDT 1.00
SBD 0.42