You are viewing a single comment's thread from:

RE: Керинейська лань.

in Ukraine on Steemlast year

Ти унікальна!!! Вперше чую від вумен : "ти мене не слухай то все бла бла бла". Хоча я майже завжди так і роблю, не в сенсі з тобою а в сенсі з вуменами🤣🤣🤣 (жарт, сподіваюсь на мою голову не виллється вагон критики)

Sort:  
 last year 

І я на це надіюсь. Ходиш по тонкому лезу бритви.

🪒

В спільноті переважна кількість жінок. А ти так. 🤣🤣🤣
Та я за тебе не хвилююся. Ти - завжди знайдеш собі виправдання 🤣🤣🤣

 last year 

Та я за тебе не хвилююся. Ти - завжди знайдеш собі виправдання 🤣🤣🤣

Як не дивно та я також так думаю, і можливість дивитись на ситуацію (будь-яку) з різних кутів зору це вже майже своєрідна аджнівська сідха, яка не раз мене рятувала 😅🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60144.09
ETH 1576.73
USDT 1.00
SBD 0.42