You are viewing a single comment's thread from:
RE: Історія.
Можливо в мультсеріалі інша заставка.
Тому ти міг навіть не чути. Хоча… як можна було не чути слів хто живе на дні океану? - «Губка Боб квадратні штани» ?
Ти права, є відчуття, що саме цю заставку я бачу вперше в житті.
Дивно.
Дуже дивно. Та що писати - в мене шок. Вже побачив;), це радує:)