You are viewing a single comment's thread from:
RE: Історія.
До речі, ти чого всі мої коментарі проігнорувала? Залишила тільки 1 нитку розмови. Так можна і розслабитись 🤣
До речі, ти чого всі мої коментарі проігнорувала? Залишила тільки 1 нитку розмови. Так можна і розслабитись 🤣
Щоб не образити тебе 😹😹😹😹
Образити? Це чим таким можна мене образити?
От видно майстра "Казати А і після того не казати Б" за кілометр.
Читай коментарі далі …