You are viewing a single comment's thread from:RE: Новорічні картинки.View the full contextcranium (79)Author | Delegate [15000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • 2 years ago Хтось прям таки сачкує!?
Хтось як і всі має право сачкувати )))
Я ж не залізна :) ;)
Моя повага, тому що ти даєш собі право сачконути 🦾
Цей удар хоч не в ніс ?) 🤣
Це не удар - це демонстрація моєї поваги до твоєї сили, і цей смайлик демонструє "це сильно в моїх очах"
Ох, Олексій)))
Досить підкорювати моє серце приємними словами ..)))) А то я починаю червоніти…)
Дякую Вам:)
Отакої знов на you...
По ходу серйозно увігнав у червону фарбу, що ось так от відразу на Ви перейшла