You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Again&Again" «Втеча з Шоушенка» - Стівен Кінг.

in Ukraine on Steem2 years ago

ой не знаю не знаю. Коли я починаю співати всі говрять - може досить ти ж ніби нормальна людина - кончай знущатиь. ми ж нічого поганого не робили

Sort:  
 2 years ago 

То вони заздрять твоєму таланту !!! Ти маєш співати 🎤😎

 2 years ago 

Переконала - співаю 🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤

 2 years ago 

Давай відеозапис з голосом. Вся спільнота зоче концерт !!!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 58423.66
USDT 1.00
ETH 1523.07
SBD 0.42