You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Again&Again" «Втеча з Шоушенка» - Стівен Кінг.

in Ukraine on Steem2 years ago

Ох в'лась мені фраза
" на небі зоряно, ніби поле зорано"
ходжу і наспівую, навіть в імпровізовану колискову суну ці слова

Sort:  
 2 years ago 

Це ж круто :) надіюсь вона ще довго буде тебе переслідувати 😂😂😂

 2 years ago 

🤔🙃🧐 що ж тут крутого?...
Я навіть вверх тормашками оно на смайлі дивився, все одно нічого крутого так і не побачив...
?????

 2 years ago 

А мені круто, що пан cranium співає пісні 😂🤣🤣🤣

 2 years ago 

Аааааааа, тоді все ок...
Не я перший і не осианній хто не попадає в ноти, тому таке краще тільки уявляти🤣🤣🤣

 2 years ago 

Не думаю що це колись було проблемою. Головне щоб йшло від душі 🎼🎶🎵🎶🎵🎶🎹

 2 years ago 

ой не знаю не знаю. Коли я починаю співати всі говрять - може досить ти ж ніби нормальна людина - кончай знущатиь. ми ж нічого поганого не робили

 2 years ago 

То вони заздрять твоєму таланту !!! Ти маєш співати 🎤😎

 2 years ago 

Переконала - співаю 🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤🎤

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59760.45
ETH 1568.67
USDT 1.00
SBD 0.42