You are viewing a single comment's thread from:
RE: COLOR PALETTE CONTEST by @olesia
Можливо. Та жінкам знайшли місце щоб представити а Батькові місця не знайшлось. Тільки символічне "зерно яке проростає в Горі". Прямо, як Гор - "Реінкарнація" Осіріса... Ладно треба зупинятись...
Гарного дня. Щось сьогодні "цвет настрою Ред".
От вже батько, провів паралелі :)
Осіріс залишився в царстві померлих. Проводить суд над душами.
А Гор там все складно. Та скоріше всього той самий Ісус. Смертний , що пізнав творця. Тобто батька.
Цікаво.
сприйму як комплімент 😅 не даремно ж стільки часу проводжу щоб сповна пізнати цей архетип зсередини 🤣🤣😎
Ото ж і тригернуло тебе, що :
☺️