You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ода Тещі
оце так пиздець... За що збоченцем то обізвала???
Я ж нічого не написав такого... Від слова зовсім. І відразу - збоченець...
Прямо сексизмом запахло...
оце так пиздець... За що збоченцем то обізвала???
Я ж нічого не написав такого... Від слова зовсім. І відразу - збоченець...
Прямо сексизмом запахло...
😅
То ж комплімент.