You are viewing a single comment's thread from:

RE: Враження від 16 серій Серіалу Агенти Щ.И.Т. 2013 Marvel

in Ukraine on Steem2 years ago

В мене останнім було проблема 3х тіл. І то був шедевр, що зацепив на рівні улюбленого "Гри престолів"... Я також рідко дивлюсь, та раз взявся за лінію Марвелу - то треба закінчувати. Так по лінії дивитись гарно промальовані бойовики в рази цікавіше

Дякую, це один з моїх улюблених афоризмів...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60139.89
ETH 1573.40
USDT 1.00
SBD 0.42