You are viewing a single comment's thread from:

RE: Центр Галактики.

in Ukraine on Steem2 years ago

Схожа на чорне сонце, мені також. Хоч я і маткою зву. 😅

Якщо розібратись, то в середині матки точно така сама темнота... А якщо висунути гіпотезу що мікрокосм та макрокосм схожий, то народження всесвіту може бути гіптетично схожим з процесом нродження людини...

Sort:  
 2 years ago 

Так і матка теж має в собі щось що дає зародження всим речам. Вона робить життя з зерна. Як там все у жінок я не знаю. Але дуже схоже на світотворення. Якщо не розбиратись дуже то точно.
Принаймні для творчості це цікавий момент про який можна поговорити.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59858.22
ETH 1573.84
USDT 1.00
SBD 0.42