Sort:  
 2 years ago 

Дякую 😂😂🤣🤣
Шай-Хулуд буде задоволений черговою атакою.

 2 years ago 

Е ні тих черв'ячків краще не чіпати... нехай ростуть, я на ньому покататись хочу... То ж який кайф та адреналін...не передати.

 2 years ago 

IMG_6508.jpeg

 2 years ago 

Ооо, то я ж про те саме зараз пишу.
Кажу ш кайф... Так що ніяких ліків
Відміняється Ворміл :)
Залишилось дочекатись пои виростуть

 2 years ago 

Ну раз ти любиш цих хробаків. Мабуть варто поділитися з тобою їх біографією.
Не памʼятаю щоб такі нюанси обговорювали в фільмах.
IMG_6509.jpeg

 2 years ago 

Ніби був момент в першій частині, коли ГГ запустив голограму з навчальною програмою. Перед маленьким звірьком чіє ім'я він обрав говорилось саме за цих хробаків

 2 years ago 

Я цей фільм дивилася у вересні 3 роки тому.
Тому такі нюанси вже не памʼятаю.
Для мене було дивно зріти що вони «Прабатько вічність».

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64403.75
ETH 1732.52
USDT 1.00
SBD 0.42