You are viewing a single comment's thread from:

RE: Велика порада після маленької перемоги

in Ukraine on Steem2 years ago

добре якщо просто об ід а не під лід. Тоді не тільки боляче а ще й добряче мокро і холодно.
Колись провалювалась на кризі?

Sort:  
 2 years ago 

Колись провалювалась на кризі?

Та я навіть не ходила по ній.

Бережу своє дорогоцінне буття на цій прекрасній планеті в такій прекрасній країні і в найчарівнішому куточку серця України. 🩵💛

 2 years ago 

Та я навіть не ходила по ній.

Стоп!!! ти ніколи не ходила по кризі живучи біля Дніпра якихось 200-2000 м?

Сподіваюсь ти жартуєш... А як же катання на ковзанах??? 😮😮😮

 2 years ago 

На ковзанах каталася лише коли на екваторі була ковзанка. Ходила. Але не заходила туди де була глибина лише по берегу. В мене все ок з самозбереженням.

 2 years ago 

В мене все ок з самозбереженням.

так от чому ти зі мною вживу знайомитись відмовляєшсься. Тоді ніяких претензій, дійсно інстинкти то сила, цей чи не найсильніший

 2 years ago 

Дійшло нарешті 🙌😂

 2 years ago 

Після такого коментаря я відчув себе жирафом

😂😂😂😂😂
Ти або черезчур добра або ... Ні нехай краще буде перший варіант 😅

 2 years ago 

Так я саме добро.
Я наповнюю цей світ любовью і ніжністю до всього живого.
Я люблю пташок, я люблю ще там щось …
В моему животі метелики, в очах спіралі 😵‍💫, а блюю я райдугою.

 2 years ago 

Ух ти. То коли метелики на світ з'являться?

А стосовно райдуг то ми всі їх пускаємо, особиво коли намагаємось трохи випити після довгих пауз

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64238.06
ETH 1729.89
USDT 1.00
SBD 0.42